Hírek
2022. Január 27. 13:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
MEGGONDOLTA MAGÁT
Nem akart hazagyalogolni Öcsödre, ezért magával vitt egy biciklit a kunszentmártoni vasútállomás kerékpártárolójából. Később egy horgászboltnál letette a kétkerekűt.
Az 50 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki a helyi nyomozók.
Egy középiskolás diáklány tett bejelentést a Kunszentmártoni Rendőrkapitányságra, mert 2022. január 25-én a reggeli órákban, a helyi vasútállomás kerékpártárolójában lezárt kerékpárjának hűlt helyét találta a tanítási nap délutánján.
A nyomozók adatokat gyűjtöttek és tanúkat hallgattak ki, valamint a rendelkezésre álló kamerafelvételt elemezték, ami gyors sikert hozott. Az egyenruhások elfogták és előállították a feltételezett elkövetőt, akit lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgattak. A terhelt beismerő vallomást tett és elmondta, hogy Öcsödre akart áttekerni a bringával, azonban alig ment 1 km-t, amikor meggondolta magát és egy horgászbolt falához támasztotta a biciklit.
A rendőrök a jogsértő által mondott helyen megtalálták és lefoglalták a kerékpárt, amit a jogos tulajdonosnak visszaadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 06:00, vasárnap | Helyi
TERMÉSKÖVEKKEL TÖRTE BE A VONAT ABLAKÁT
Bosszúból dobta meg kővel a vonatot egy bliccelő férfi Szolnokon. A 25 éves budapesti utas jegy nélkül próbált hazajutni, de a kalauz lefülelte és leszállította a szerelvényről.
2026. Április 26. 06:00, vasárnap | Helyi
KOMPETENCIAMÉRÉS A „KOVÁTS-BAN”
Digitális tollat ragadtak a karcagi diákok. Az országos kompetenciamérésen, a Kováts Mihály Általános Iskolában jártunk.
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
LETARTÓZTATVA A JÁSZAPÁTI DÍLER
Letartóztatva a jászapáti kábítószer-kereskedő. A férfi a terhelő vallomások ellenére tagadja, hogy dílerkedésre adta a fejét.
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
GYÖRFFY BÁL
Déryné Művelődési Központban rendezték meg a hagyományos Györffy bált.
