Városlista
2025. április 7, hétfő - Herman

Hírek

2021. Július 17. 09:42, szombat | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

KÉT KERÉKEN IS VIGYÁZZÁK A KÖZLEKEDÉS BIZTONSÁGÁT

KÉT KERÉKEN IS VIGYÁZZÁK A KÖZLEKEDÉS BIZTONSÁGÁT

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság motoros rendőrei bárhol feltűnhetnek a megyében.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság motoros rendőrei már szelik a megye útjait. Forgalomellenőrző tevékenységük elsősorban közlekedésbiztonsági célzatú, így a szabálysértések azonnali kiszűrését hajtják végre.

Kiemelten a 4-es számú főközlekedési úton, de a balesetileg frekventált egyéb helyeken és a nagyobb városokban is találkozhatnak velük a közlekedők.

Motoros kollégáink különösen odafigyelnek a közúton közlekedő motorostársaikra, a kötelezően előírt védőeszközök rendeltetés szerinti használatára. Feladatuk továbbá a motorosokra vonatkozó szabályok betartatása, kiemelten a sebességhatárok túllépésének-, és a szabálytalan előzések végrehajtásának a megakadályozása.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 06. 15:27, vasárnap | Helyi

ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁSOK BEREKFÜRDŐN

Ugyan még el sem kezdődött igazán a tavasz, a nagycsoportos óvodások és szüleik már az ősz elejére gondolnak. Az áprilisi beiratkozások előtt szinte mindegyik általános iskola szervez programokat,

2025. Április 06. 08:25, vasárnap | Helyi

DROGDÍLERT ÉRTEK TETTEN JÁSZKISÉREN

A nyomozóknak olyan információ jutott birtokába, miszerint egy jászkiséri lakos több hónapja a lakásán árusít cracknek és kristálynak nevezett új pszichoaktív anyagot 7-8000 forint/gramm áron.

2025. Április 05. 15:24, szombat | Helyi

A KARCAGI TŰZOLTÓSÁG TÖRTÉNETÉT MUTATJA BE A KIÁLLÍTÁS

A Tűzoltótörténeti Kiállítóterem városunk egyik büszkesége. A tűzoltó hivatás múltját és az eszközök fejlődését, a karcagi tűzoltóság életet igyekszik bemutatni.

2025. Április 05. 08:32, szombat | Helyi

MOLNÁR TAMÁS A TUDOK KÁRPÁT-MEDENCEI NAGYDÖNTŐJÉBEN

2025. március 28-29-én rendezték meg a Tudományos Diákkörök XXV. Jubileumi Kárpát-medencei Konferenciáját, melynek helyszíne a Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium volt.