Hírek
2026. Július 03. 06:02, péntek | Helyi
ELBÚCSÚZTATTÁK A TANÉVET A ZENEISKOLÁBAN
A tanévzáró nem csupán a bizonyítványokról, hanem a zene öröméről is szólt. A növendékek a különböző hangszereken bemutatott rövid, színvonalas darabokkal tették emlékezetessé a délutánt a szülők és a tanárok számára.
A tanárok hangsúlyozták, hogy a zeneoktatás nemcsak technikai tudást ad, hanem fegyelemre, kitartásra és művészi alázatra is tanítja a gyerekeket, ami az élet minden területén hasznos útravaló.
Az ünnepség végén az iskola igazgatója oklevelekkel ismerte el azoknak a növendékeknek a munkáját, akik az év során koncerteken és szakmai versenyeken is kiemelkedően képviselték az iskolát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 06:10, péntek | Helyi
RENDŐRKÉZEN A TÖRÖKSZENTMIKLÓSI BETÖRŐTRIÓ
2026. Július 03. 06:07, péntek | Helyi
15 ÉV FEGYHÁZAT KAPOTT
2026. Július 03. 06:00, péntek | Helyi
HŐSÉG A SÜTÖDÉKBEN
2026. Július 02. 06:17, csütörtök | Helyi
HARAGOSA EL AKARTA ÜTNI, DE ELUGROTT, A KUTYÁJA VISZONT ELPUSZTULT
Tanúk meghallgatásával folytatódott a Szolnoki Törvényszéken annak a 30 éves férfinak a pere, akit az ügyészség több ember életét veszélyeztetve elkövetett emberölés kísérletével és állatkínzással vádol.
