Hírek
2021. Január 16. 15:48, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Egy napon két száguldozót is kiszűrtek a forgalomellenőrző rendőrök
Az egyik jogsértőnek 200.000 forint, a másik gyorshajtónak 130.000 forint közigazgatási bírságot szabtak ki.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság forgalomellenőrző rendőrei Törökszentmiklós külterületén, a 4-es számú főúton a surjányi leágazásnál ellenőriztek 2021. január 14-én 14 óra körül egy személygépkocsival közlekedő férfit, aki a megengedett 60 km/óra helyett 156 km/óra sebességgel száguldott. Az egyenruhások a gyorshajtó sofőrrel szemben 200.000 forint közigazgatási bírságot szabtak ki és 8 előéleti pontot állapítottak meg részére.
Ugyanezen a napon 17 óra 26 perckor Kenderes belterületén, a Petőfi úton rögzített a rendőrök sebességellenőrző készüléke egy másik gyorshajtó sofőrt, aki a megengedett 50 km/óra helyett 113 km/óra sebességgel közlekedett. Az egyenruhások a járművezetőt megállították és vele szemben 130.000 forint közigazgatási bírságot szabtak ki, továbbá 6 közlekedési előéleti pontot állapítottak meg számára.
A rendőrség a szabálytalankodók kiszűrése, és a közlekedésbiztonság javítása érdekében folyamatosan ellenőrzi a sebességhatárok betartását.
A sebességtúllépés potenciális balesetveszélyt hordoz magában, ezért kérjük, hogy a járművezetők minden esetben tartsák be az előírt sebességhatárokat! Az utak biztonságáért, a balesetek elkerüléséért a legtöbbet maguk a közlekedők tehetnek azzal, hogy a szabályokat betartva vesznek részt a közúti közlekedésben.
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 08:47, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata
2026. Február 16. 08:46, hétfő | Helyi
Háromnegyed évig ugyanoda járt vissza lopni
Szolnoki Járási Ügyészség lopás és pénzmosás büntette miatt emelt vádat egy 58 éves férfival szemben.
2026. Február 15. 06:00, vasárnap | Helyi
NEM BÍRT MEGLENNI TESTVÉRE NÉLKÜL
A Jászberényi Járási Ügyészség magánlaksértés büntette miatt emelt vádat egy 25 éves férfival szemben.
2026. Február 14. 06:00, szombat | Helyi
ÚJ TANSZAK A MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN
Új tanszakkal bővült a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola kínálata: szeptembertől már citerázni is tanulhatnak a diákok.
