Hírek
2025. Július 14. 11:09, hétfő |
Helyi
Forrás: Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata
Ipari tevékenységet folytató egység vezetője-üzemvezető (Túrkeve),
Ifjúságsegítő- gyermekvédelmi asszisztens (Kisújszállás),
Tejkezelő- alapanyag-átvevő (Kisújszállás),
Gyermekfelügyelő, dajka (Kisújszállás),
Fejő-fejőházi fejős (Kisújszállás),
Vas- és fémszerkezeti lakatos (Karcag),
Forgácsoló(Karcag, Dévaványa),
NC, CNC gépkezelő (Karcag
Kőműves (Karcag, Mo. területe),
Burkoló (Mo. területe),
Festő és mázoló (Mo. területe),
Tehergépkocsi –vezető (Kisújszállás),
Kézi-gépi csomagoló (Karcag),
Egyszerű ipari foglalkozás (Kisújszállás),
Villanyszerelő segédmunkás (Kenderes).
Érdeklődni a Foglalkoztatási Osztályon, személyesen, telefonon (06 59/795-168) vagy e-mailben (karcagjh.fogl@jasz.gov.hu) lehet.
Az állásajánlatokról további információk találhatók a Virtuális Munkaerőpiac Portálon: https://vmp.munka.hu/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 05:58, szombat | Helyi
SZAKMAI KONFERENCIA A TEHETSÉGEKÉRT
A jövő tehetségeinek korai felismerése és gondozása került a középpontba. A Madarász Imre Egyesített Óvoda nagyszabású szakmai konferenciát rendezett, amelyen a térség pedagógusai és szakemberei vettek részt.
2026. Május 16. 05:52, szombat | Helyi
KUTASD A MÚLTAD!-ELŐADÁSSOROZAT
„Kutasd a múltad!” program Karcagon. A Petőfi Kulturális Program keretében megvalósult esemény a nemzeti identitás erősítését tűzte ki célul.
2026. Május 16. 05:05, szombat | Helyi
LAKÓHÁZ FALÁNAK ÜTKÖZÖTT-BÖRTÖN VÁRHAT RÁ
A Jászberényi Járási Ügyészség járművezetés az eltiltás hatálya alatt és ittas járművezetés miatt emelt vádat egy 40 éves férfival szemben.
2026. Május 16. 05:00, szombat | Helyi
NYOLCGYERMEKES CSALÁDRA TÁMADTAK
Valóságos ostromállapot alakult ki a ceglédi tanyavilágban, ahol egy nyolcgyerekes családra törtek rá az éjszaka közepén. A támadók símaszkban, bozótvágó késsel támadtak rá az édesapára.
