Hírek
2022. Március 26. 05:09, szombat | Helyi
ZENÉS DÉLUTÁN A HÖLGYEKNEK

A Nemzetközi Nőnap alkalmából zenés délutánt tartott a rendezvényközpontban az Életet az éveknek nyugdíjas klub. Ezen alkalomból a hölgytagokat egy-egy szál virággal köszöntötte Szepesi Tibor polgármester is.
Kovácsné Kerekes Katalin, a klub vezetője, elmondta, a nőnapi rendezvényt minden évben megtartják egy ebéddel. Azt követően egy kis beszélgetés és tánc van.
Nagyon nagy öröm számunkra hogy Szepesi Tibor polgármester úr is itt van velünk és nagy meglepetés volt, hogy egy-egy szál virággal köszöntötte a lányokat.
Jó volt látni a csillogó szemeket és a boldog arcokat, köszönjük a figyelmességet - mondta a klubvezető.
Szepesi Tibor polgármester számára természetes volt, hogy ezen a napon köszöntse a nyugdíjasokat.
Bár csupa fiatalasszony van mögöttem, szó sincs nyugdíjasokról - mondta a városvezető, aki egy kölcsön vett gondolattal köszöntötte a jelenlévőket:
- Mi a szebb és jobb a női nemnél? Egy női igen - szólt az idézet. Poénos de azt gondolom jól kifejezi azt, hogy a hölgyek milyen sokat jelentenek a férfiak számára a család egyben tartásában. A társadalmi szerepek megosztásakor nagyon fontos, hogy egy család: egy férfi és egy nő.
Itt nagyon fiatalosak a nyugdíjasok, a közösség ereje nagyon sokat jelent abban az életkorban, amikor a napi elfoglaltság másképp alakul, más a napi rutin, s a közösséghez, ahova tudnak tartozni, ott ügyes-bajos dolgaikat meg tudják beszélni, közben önfeledten szórakoznak is.
Az ilyen közösségekre nagyon nagy szükségünk van - mondta a városvezető.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 13:07, csütörtök | Helyi
Biztonságos közlekedés gyerekszemmel
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság rajzpályázatára 803 pályamű érkezett.
2025. Június 12. 13:04, csütörtök | Helyi
Elkaszáltuk
A tolvajok rövid időn belül értékesítették a lopott fűkaszát, azonban a karcagi rendőrök elfogták mindkettejüket, és a bűnjelet is lefoglalták.
2025. Június 12. 06:00, csütörtök | Helyi
NB II-BE JUTOTT A KARCAGI SE
Hatalmas sportsiker. Az NB III. osztályozó 2. mérkőzésén az FC Nagykanizsa csapatát megverte a Karcagi SE, így feljutott NB II-be.
2025. Június 12. 06:00, csütörtök | Helyi
POSTÁN KÜLDTE A KÁBÍTÓSZERT
A darkweben gyűjtötte a megrendeléseket, majd postán küldte a kábítószert a nagykörűi férfi.