Hírek
2024. Február 11. 05:02, vasárnap | Helyi
VITT MINDENT, AMIT CSAK TUDOTT
A jászsági rendőrök elfogták azt az öt lopással gyanúsított férfit, aki jánoshidai otthonokból fosztogatott. Vitt mindent, amit csak tudott, majd a lopott értékeket megpróbálta fillérekért eladni.
Egy helyi lakos tett bejelentést a rendőrségre, mert jánoshidai családi háza melléképületéből valaki egy 55 ezer forint értékű betonkeverőt lopott el.
Bejelentést követően, alig fél órán belül rendőr járőr vont intézkedés alá egy férfit, aki azonnal elismerte, hogy ő lopta el az értéket, amit rögtön el is adott 4 ezer forintért.
Az egyenruhások előállították a gyanúsítottat a Jászberényi Rendőrkapitányságra, ahol lopás bűntett miatt kihallgatták.
A 20 éves férfit nemcsak egy bűncselekménnyel gyanúsították a rendőrök.
A megalapozott gyanú szerint ugyanis Jánoshidán 2024 januárjában további négy lopást is ő követett el, és egy bűncselekményhez társa is akadt. Vitt mindent, ami mozdítható: 170 ezer forintos aggregátort, játékkonzolt, televíziót, hősugárzót, fűkaszát és vasbakot. Rövid időn belül mindenen fillérekért túladott. A nyomozók a betonkeverőt és az aggregátort az alkalmi vevőknél megtalálták, lefoglalták, azokat a tulajdonosnak visszaadják.
A Jászberényi Rendőrkapitányság üzletszerűen elkövetett lopás bűntett miatt nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 00:00, kedd | Helyi
ÚJ ÉPÜLETBE KÖLTÖZÖTT A PEDAGÓGIAI SZAKSZOLGÁLAT
Modern környezetben, megújult épületben folytatja munkáját a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Karcagi Tagintézménye.
2026. Április 07. 00:00, kedd | Helyi
ÚJABB SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐKET ADOMÁNYOZTAK
Újabb szén-monoxid-érzékelőket adományozott a katasztrófavédelem. A szervezet ezúttal egy régi partnerének, a Vakok és Gyengénlátók Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Egyesületének adományozta a készülékeket.
2026. Április 07. 00:00, kedd | Helyi
LETARTÓZTATVA A TÚRKEVEI DÍLERNŐ
Az asszony sikertelenül próbálta megsemmisíteni a drogot.
2026. Április 05. 06:00, vasárnap | Helyi
BŰNCSELEKMÉNY LETT A GYŰJTÖGETÉSBŐL
A Szolnoki Járási Ügyészség jelentős mennyiségű hulladékra elkövetett hulladékgazdálkodás rendje megsértésének bűntette miatt emelt vádat egy törökszentmiklósi férfi ellen,
