Hírek
2021. Július 18. 10:35, vasárnap |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
VILLANYOSZLOPNAK ÜTKÖZÖTT EGY SZEMÉLYGÉPKOCSI A 4-ES SZÁMÚ FŐÚTON
Életét vesztette a 49 éves járművezető az ütközés következtében Szolnok külterületén a 4-es számú főúton.
Egy 49 éves fegyverneki lakos közlekedett 2021. július 18-án 06 óra 15 perc körüli időben a 4-es számú főúton Törökszentmiklós felől Budapest irányába. Haladása során a 103. kilométerszelvény közelében áttért a menetiránya szerinti bal oldalra, majd onnan visszasodródott a saját sávjába, végül egy villaoszlopnak ütközve állt meg. A bejelentést követően a helyszínre érkező rendőrök, tűzoltók és a Mentőszolgálat munkatársai azonnal megkezdték a helyszín biztosítását és az életmentést, azonban a járművezető a helyszínen életét vesztette.
A Szolnoki Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a bekövetkezett esemény körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi
UDVARBÓL MINTAGAZDASÁG
Egy karcagi udvar, ahol a bolti zöldségek helyett a természet diktálja a menüt. Harmincöt év munka után országos díjat ért az a konyhakert, amely a hőség és a szárazság ellenére is bőséges termést ad a családnak.
2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi
TERMÉSZETVÉDELEMRE NEVEL AZ ŐZHÍVÓ TÁBOR
Több mint tízéves múltra tekint vissza a Karcagi Nagykun Vadásztársaság által szervezett Őzhívó Tábor, amely a helyi és a régiós utánpótlás-nevelés egyik bázisává vált.
2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi
TETŐKET BONTVA JUTOTT BE A BETÖRŐ A HÁZAKBA
Megkeserítette a jászkisériek mindennapjait egy helyi tolvaj. A tetőket bontva jutott be a betörő a házakba.
2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi
ARANYÉKSZEREKRE UTAZTAK A CSALÓK
Magukat a NAV munkatársának kiadó ismeretlenek károsítottak meg két szolnoki nőt, és arany ékszereket vittek el az ingatlanból. Az egyik ál-navost, valódi rendőrök fogták el.
