Hírek
2024. Július 31. 07:00, szerda |
Helyi
Forrás: karcag tv
ÚJABB DÍLER RENDŐRKÉZEN
A nyomozók elfogtak és őrizetbe vettek egy kunszentmártoni kábítószer-kereskedőt. Két fogyasztó ellen szintén eljárás indult.
A gyanú szerint egy 42 éves férfi több mint egy éve árusított drognak minősülő fehér, kristályos port, amelynek tiszta hatóanyag-tartalma meghaladta a csekély mennyiség hússzorosát. Az aprólékos nyomozásnak köszönhetően a rendőrök a lakásán fogták el a férfit. A házban drogbizniszhez használt eszközöket, pénzt és kábítószergyanús anyagot találtak a nyomozók.
A terjesztőt kábítószer-kereskedelem és kábítószer birtoklása bűntett elkövetése miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és kezdeményezik letartóztatását. Az egyenruhások egy 48 éves helyi férfit és egy 28 éves helyi nőt is előállítottak a rendőrkapitányságra. A két fogyasztót kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. Szabadlábon hagyásuk mellett folytatják velük szemben az eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 06:00, péntek | Helyi
EREDMÉNYES TANÉV A „GYÖRFFYBEN”
Befejeződött a tanév a Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvodában.
2026. Július 10. 06:00, péntek | Helyi
NYÁRI TÁBOROKKAL VÁRJA A DIÁKOKAT A SZENT PÁL MARISTA ÁLTALÁNOS ISKOLA
A tanév lezárultával sem maradnak programok nélkül a Szent Pál Marista Általános Iskola diákjai.
2026. Július 10. 06:00, péntek | Helyi
FOLYAMATOSAN ELLENŐRÍZ A VÍZI RENDÉSZET
A tartós hőségben egyre többen keresik fel a strandokat és a természetes vizeket. A nyári kikapcsolódás azonban csak akkor lehet gondtalan, ha betartjuk a biztonsági szabályokat.
2026. Július 10. 06:00, péntek | Helyi
GYERMEKE JÁTÉKPISZTOLYÁVAL RABOLT KUNMADARASON
A Karcagi Járási Ügyészség fegyveresen elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 32 éves kunmadarasi férfival szemben, aki játékpisztollyal rabolt ki egy boltot bő 3 hónappal szabadulását követően.
