Városlista
2026. február 14, szombat - Bálint

Hírek

2018. Szeptember 20. 08:15, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Tűz volt a pusztazámori hulladéklerakóban

Tűz volt a pusztazámori hulladéklerakóban

Tűz ütött ki szerda éjjel a pusztazámori hulladékkezelő központ területén: mintegy hatszáz négyzetméteren égett a szemét - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

A közlemény szerint az érdi hivatásos tűzoltók két vízsugárral megakadályozták a tűz továbbterjedését, és megvédték a területen álló munkagépeket is. Körülhatárolták a tüzet, majd megszüntették a felületi lángolást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -

2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld

Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter

Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.