Hírek
2012. Május 15. 14:15, kedd |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Tragédia történt Karcag és Bucsa között
Egy ember meghalt, egy életveszélyesen megsérült abban a balesetben, amely a kora esti órákban történt Karcag és Bucsa között – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei katasztrófavédelmi szóvivő hétfőn az MTI-vel.
S. Tóth Anikó elmondta: a baleset Jász-Nagykun-Szolnok és Békés megye határán történt, az első információk szerint egy Karcag felé haladó személyautó eddig tisztázatlan körülmények között lesodródott az útról, fának ütközött, majd visszacsapódott az úttestre. Az összeroncsolódott autó vezetője a helyszínen életét vesztette, utasát súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították a karcagi kórházba. A helyszínre mentőhelikoptert is riasztottak – tette hozzá a szóvivő.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

