Hírek
2021. Március 03. 13:06, szerda |
				Belföld				
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
				
				Több mint kétszázezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló kérdőívét
 
				Már több mint 230 ezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló online kérdőívét - jelentette be a nemzeti állatvédelmi program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztos szerdán közösségi oldalán.
	Ovádi Péter elmondta: most vasárnapig, március 7-ig van lehetőség kitölteni az allatvedelem.kormany.hu internetes felületen elérhető kérdőívet. Mindenkit arra buzdított, hogy töltse ki, és mondja el a véleményét az állatvédelemről.
	
	"Mutassuk meg, mennyien vagyunk az állatvédelem mellett!" - szólított fel a miniszteri biztos. Közlése szerint a 13 kérdésre adott válaszokat figyelembe veszik a Nemzeti Állatvédelmi Programban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
