Hírek
2017. Július 08. 08:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tóba hajtott egy férfi Vadnánál, szabadnapos rendőrök mentették ki az autójából

Tóba hajtott egy férfi egy Vadna mellett található szabadidőparkban, őt és utasát rendőrök mentették ki az autóból pénteken - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a szabadnapos miskolci járőrök horgásztak, amikor egy 32 éves budapesti férfi kocsijával az útról lesodródva egy fának csapódott, majd a tóba csúszott - feltehetően azért, mert nem megfelelően választotta meg járműve sebességét.
A közlemény szerint a két törzsőrmester azonnal a bajbajutottak segítségére sietett: a gyorsan süllyedő autóhoz úsztak, kifeszítették annak vezető oldali ajtaját, majd a partra támogatták a sofőrt és 20 éves utasát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik