Hírek
2013. Szeptember 09. 08:59, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Teljes útzár az 1-esen, Győrnél
![Teljes útzár az 1-esen, Győrnél](/external/image_cache/c/6/b/c6b79e34ba7634a4089ea7f33628f50f.jpg)
Baleset miatt teljes szélességében lezárták az 1-es főutat Győr keleti végénél - közölte hétfő reggel a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője MTI-vel.
Kocsis Tünde alezredes elmondta, hogy egy kamion ütközött hátulról egy személyautónak. Az autó sofőrje megsérült.
A forgalmat mellékutakra terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 07. 07:18, péntek | Belföld
Hatsávossá bővül az M1-es autópálya Győrig
Megkezdődik az M1-es autópálya hatsávosra bővítése Budapest és Győr között 2025 augusztusában.
2025. Február 07. 07:15, péntek | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest győzött, a város érdeke felülírta az ingatlanpanamát
A kormány végre meghátrált, amit már évekkel ezelőtt kellett volna, azt csütörtökön elismerték: mini-Dubaj helyett győzött Budapest érdeke -
2025. Február 07. 07:14, péntek | Belföld
Felhős, de száraz, hideg idő várható a hétvégén
Csendes, jellemzően felhős-borult, de száraz, hideg idő várható a hétvégén - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. Február 07. 07:13, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint a 13. havi nyugdíjat folyamatos támadások érik a Brüsszel markában lévő ellenzék részéről
A 13. havi nyugdíj a jövőben is a magyar nyugellátás fontos része lesz, és a magyar kormány továbbra is elkötelezett amellett, hogy növelje a nyugdíjak vásárlóerejét, megvédje a nyugdíjasokat -