Hírek
2024. Július 17. 11:00, szerda |
Helyi
Forrás: karcag tv
TARTÁLYKOCSIBA CSAPÓDOTT
Tartálykocsiba csapódott egy kocsi Tiszatenyőnél. Az autó sofőrjét életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.
Frontálisan csapódott egy tartálykocsiba egy autós a 4629-es úton Tiszatenyő határában, miután a kocsi – eddig ismeretlen okból – áttért a szembe haladó sávba.
Az ütközéstől a kocsi az út szélén húzódó sínek mellé csapódott, a benne ülő három sérült pedig beszorult.
A katasztrófavédelem közleménye szerint őket a törökszentmiklósi és a szolnoki tűzoltók szabadították ki a ripityára tört kocsiból, majd a vezetőt életveszélyes, két utasát pedig súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 06:00, szerda | Helyi
DÖMÖTÖR-NAPI VÁSÁR A MÚZEUMKERTBEN
Dömötör-napi mulatsággal egybekötött vásárt tartottak a Talentum Óvoda ovisai a Múzeumparkban.
2025. November 05. 06:00, szerda | Helyi
LAKAT ALATT EGY KARCAGI DÍLER
A DELTA Program keretében bilincs kattant egy drogárus kezén, aki otthon üzletelt.
2025. November 04. 06:00, kedd | Helyi
POZITÍV A TISZAI VÍZMÉRLEG
A rendelkezésre álló operatív vízrajzi adatokból a KÖTIVIZIG vízrajzi szakembereinek számításai szerint 2025 első kilenc hónapjában 210 millió köbméterrel kevesebb víz folyt ki az országból a Tiszán, mint ami befolyt.
2025. November 04. 06:00, kedd | Helyi
A HONVÉD-KADÉT PROGRAMMAL IS ISMERKEDHETTEK
Nyílt napot tartott a Szentannai Sámuel Református Gimnázium, amelyen a pályaválasztás előtt álló diákok és szüleik a honvéd-kadét programmal is ismerkedhettek.
