Városlista
2025. augusztus 2, szombat - Lehel

Hírek

2021. Február 09. 07:19, kedd | Helyi

Szeretetteljes nevelés a Táncsics 17.sz Óvodában

Szeretetteljes nevelés a Táncsics 17.sz Óvodában

1900-as évek elején épült, műemlék jellegű impozáns épülete városunk központjában helyezkedik el. A következő híranyagunkban betekintést láthatnak a Táncsics 17.sz. Óvodában zajló szakmai munkába.

Szeretetteljes, érzelemgazdag, családias légkörben, biztonságérzetet kialakítva fejlesztik a gyermekek teljes személyiségét. A vegyes életkorú csoportok szervezésével azt az igényüket is ki tudjuk elégíteni a szülőknek, hogy a testvérpárok, rokonok, barátok egy csoportba kerüljenek.


Csoportszobáik tágasak, esztétikusan berendezettek, játék és egyéb képesség fejlesztő eszközeik ellátottsága magas színvonalú. Mozgásfejlesztő udvari játékok modern fajátékok, melyek alkalmasak gyermekek nagyfokú mozgásigényének kielégítésére, az örömteli játékra.

Nevelőközösségük elhivatott, szakmailag kiválóan felkészült 6 fő óvodapedagógus alkotja. Nevelőmunkát két szakképzett dajka és egy pedagógiai asszisztens segíti.

Helyi nevelési programjuk a Lépésről-lépésre óvodafejlesztő program adaptációja.
Szeretetteljes, biztonságos, az egyéni különbségeket toleráló légkörben, megfelelő korlátok mellett biztosítják, hogy minden gyermek a saját ütemében fejlődhessen

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI

Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET

Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

RABLÁS LETT A ZENEHALLGATÁS VÉGE

A gyanúsított mindent tagad, pedig a rendőrök nála találták meg a mobiltelefont. Talán a fogdán felfrissül az emlékezete.

2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi

SNICCERREL RABOLT

A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.