Hírek
2026. Április 08. 06:00, szerda |
Helyi
Forrás: karcag tv
SZEMÉTDOMB GYULLADT KI SZOLNOKON
Egy körülbelül négyszáz négyzetméteres, kommunális és autóbontásból származó hulladékból álló szemétdomb gyulladt ki Szolnokon, a Motor utcában.
Egy körülbelül négyszáz négyzetméteres, kommunális és autóbontásból származó hulladékból álló szemétdomb gyulladt ki Szolnokon, a Motor utcában.
A szolnoki, a jászberényi és a ceglédi hivatásos tűzoltók hét gépjárművel vonultak a helyszínre, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett avatkoztak be.
Munkájukat az erős szél, valamint a vízhiány nehezítette, az oltóvíz utánpótlásáról három vízszállító jármű gondoskodott.
Két erőgép is érkezett a helyszínre, ezekkel megtisztították a nagy területen elterülő hulladéktól a környezetet, megkönnyítve a tűz oltását, illetve a közlekedést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 06:00, szerda | Helyi
GYÓGYÚSZÓ VERSENY KARCAGON
Különleges úszóversenyt rendeztek Karcagon: ezúttal nem a gyorsaság, hanem a fejlődés és az egészség volt a középpontban.
2026. Április 08. 06:00, szerda | Helyi
PISKÓTÁBA SÜTVE IS ÁRULTA A DROGOT
Az 50 éves tiszaszentimrei asszony nemcsak kiporciózva árulta, de piskótába is belesütötte a drogot.
2026. Április 07. 10:39, kedd | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata
2026. Április 07. 10:35, kedd | Helyi
Már csak tíz napig lehet jelentkezni az Alkotói Pályázatra
Mindössze tíz napig nevezhetnek már csak vármegyénk tanulói az Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói Pályázatának területi fordulójára.
