Hírek
2017. November 02. 19:23, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI, Karcag TV
Simicskó István: meg kell védeni Magyarországot

Meg kell védeni Magyarországot, pótolhatatlan érték ez a 93 ezer négyzetkilométer – hangoztatta a honvédelmi miniszter csütörtökön Karcagon,
Meg kell védeni Magyarországot, pótolhatatlan érték ez a 93 ezer négyzetkilométer – hangoztatta a honvédelmi miniszter csütörtökön Karcagon, az illegális bevándorlással kapcsolatos nemzeti konzultációról szóló lakossági fórumon.
Simicskó István a Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtárban összegyűlt hallgatóság előtt azt mondta: nem akarnak olyan Magyarországot, Európát, amelyben nap mint nap félni kell a terrortámadásoktól. Hozzátette: ma már nincs olyan hét, amikor ne szólnának hírek terrortámadásról, ez korábban nem így volt.
Mint mondta, nem tudnak megbékélni egyes nyugat-európai politikusok nyilatkozataival, amelyek szerint „a 21. század erről szól és együtt kell élni a terrorizmussal”. Ezt nem szabad elfogadni – jelentette ki a miniszter.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 05:00, csütörtök | Helyi
ÜNNEPI ÖNKORMÁNYZATI ÜLÉS A VÁROSHÁZÁN
Augusztus 20-a az Államalapítás és Szent István király ünnepe.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
MEGÉRKEZTEK A TANKÖNYVEK
Bármennyire is szeretné a diákok többsége, egyetlen tanuló sem marad tankönyv nélkül Karcagon sem. Az iskolák előre meghatározott menetrend szerint kapták meg a tankönyv- szállítmányokat, amelyeket szortíroznak.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
KISS ZSIGMOND KÉPE LETT A HÓNAP FOTÓJA
Kiss Zsigmond: Délután a görög templomnál című fotója lett az önkormányzat városi amatőr fotópályázatának júliusi nyertes pályaműve, a hónap legjobb alkotása.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
TÁBOROK A KOVÁTS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN
Volt, van, lesz. A következő tanévben is élne a Határtalanul program nyújtotta lehetőségekkel a Kováts Mihály Általános Iskola.