Hírek
2025. Március 11. 08:47, kedd |
Helyi
Forrás: Karcagi Nagykun Református Gimnázium facebook oldala
RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA
A Jász-Nagykun Szolnok Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület 2025 februárjában rendezte meg az V-VI. korcsoportos fiú röplabda diákolimpia „B” kategóriájának körzeti és megyei döntőit.
A Karcagi Nagykun Református Gimnázium fiúcsapata a 2025. február 13-án megrendezett körzeti döntőn az 1. helyen végzett, megelőzve a Karcagi SZC Varró István Technikum Szakképző Iskola és Kollégium, valamint a Szentannai Sámuel Református Gimnázium, Technikum és Kollégium csapatait, kiharcolva ezzel a jogot a megyei döntőn való részvételre.
A négy csapatot felvonultató vármegyei döntő Szolnokon, 2025. február 24-én került megrendezésre, ahol csapatunk a 4. helyen végzett. A mezőnyből kiemelkedett a rendező, a Verseghy Ferenc Gimnázium legénysége, azonban a Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium (Tiszaföldvár), valamint a Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda (Kisújszállás) csapataival szoros összecsapásokat sikerült játszanunk.
A csapat tagjai: Antal Ákos, Balog András, Czinka Dominik, Fábián Gábor György, Farkas Flórián Mihály, Pintér Kornél és Sike Ákos voltak, edző: Ferenczi Gábor.
Gratulálunk az elért eredményhez!
Forrás:Karcagi Nagykun Református Gimnázium facebook oldala
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
HAGYOMÁNYOS CIGÁNY ÉTELEK KÉSZÜLTEK
A cigány témahét részeként a hagyományos roma gasztronómiával is ismerkedhettek a Szent Pál Marista Általános Iskola tanulói.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
NYÁRI PROGRAMSOROZATTAL KÉSZÜL A DÉRYNÉ MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
A nyári hónapokban sem maradnak kulturális programok nélkül a karcagiak. A Déryné Művelődési Központ szervezésében július elejétől egészen augusztus végéig változatos rendezvényekkel várják az érdeklődőket.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
SZÁGULDOZOTT AZ ÚTON, MAJD ELÜTÖTTE A SAJÁT LÁNYÁT
Súlyos baleset történt Újszászon, ahol egy édesapa ütötte el a saját lányát. A férfi az autója volánja mögött ült, amikor a túlzott sebesség miatt elvesztette uralmát a jármű felett.
2026. Június 26. 06:00, péntek | Helyi
CIGÁNY NÉPISMERETI VETÉLKEDŐ
Játékos vetélkedőkkel és hagyományőrző programokkal ünnepelték a cigány kultúrát a Szent Pál Marista Általános Iskolában.
