Hírek
2021. Április 02. 08:16, péntek | Helyi
Rendőr szeretne lenni a györffys diák
Tarjányi Gergő, a Györffy István Katolikus Általános Iskola hetedikese birkózásban több országos helyezéssel büszkélkedhet. Ha felnő, rendőrként szeretne dolgozni.
Gergő édesapja hatására lett birkózó. 2013-ban vitte el egy edzésre, ami megtetszett neki és azóta ottmaradt. Mint elárulta, mára túlszárnyalta apját birkózó eredményeivel.
A birkózó sport magabiztosságot, önbizalmat és kimagasló fizikum szintet adott számára, s közben megtanulta, hogyan kezelje a vereséget is.
Amikor szőnyegre lép, csak a versenyre koncentrál, de fontos, hogy edzői Kovács Lajos és Szabó Bence mellett apja is ott szurkoljon neki.
Püspökladányi egyesületnél versenyez, országos bajnoki és diákolimpiai harmadik hely a legjobb eredménye.
Karcagon úgy véli, egyetlen versenyző van, aki még kicsit felette van a serdülő korosztályban.
A sport mellett az iskolában a testnevelés és az informatika a kedvence és rendészeti vonalon szeretne továbbtanulni.
Félévi jegyein szeretne a tanév végére javítani, most a történelem az, ami nehezebben megy a számára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 15:37, kedd | Helyi
Több mint húsz beavatkozás történt a szél miatt
A hétfői erős szél Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is károkat okozott.
2026. Július 28. 10:14, kedd | Helyi
Továbbra is égnek a bálák Tiszasülynél
A tűzoltók szombat óta felügyelik a tüzet.
2026. Július 28. 10:12, kedd | Helyi
Hűtőszekrény égett egy karcagi lakásban
Kigyulladt egy hűtőszekrény hétfő este Karcagon, egy Varró utcai sorházi lakás előszobájában.
2026. Július 28. 10:11, kedd | Helyi
Lakásotthonban élőket mentett meg a szén-monoxid-érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő hétfő délután Tiszaföldváron, egy Döbrei János úti lakásotthonban.
