Hírek
2012. Június 11. 10:56, hétfő |
Bulvár
Forrás: Kertész Róbert, az MTI tudósítója jelenti
Pubban felejtette gyermekét a brit miniszterelnök
![Pubban felejtette gyermekét a brit miniszterelnök](/external/image_cache/c/b/c/cbc5c9024a4c2fb79eecc88e5db7962e.jpg)
Pubban felejtette kislányát a brit miniszterelnök.
David Cameron és felesége, Samantha a Downing Street-i kormányfői hivatal szóvivőjének hétfői tájékoztatása szerint "még pár hónappal ezelőtt" költött el egy vasárnapi ebédet a brit kormányfők vidéki rezidenciája, Chequers közelében, a Plough Inn nevű pubban, három gyermekük, a nyolcéves Nancy, a hatéves Arthur és a 22 hónapos Florence, valamint két baráti család társaságában.
Amikor távoztak, Cameron külön autóval tért vissza a rezidenciára testőreivel, és azt hitte, hogy az összes gyerek a másik kocsiban utazik feleségével. Samantha ugyanakkor abban a hitben szállt be az őket szállító autóba, hogy Nancyt férje viszi haza.
A gyermek hiányát akkor fedezték fel - a Downing Street hétfői ismertetése szerint "rémülten" -, amikor mindketten visszaértek Chequersbe.
A miniszterelnök azonnal visszaindult a pubba, és meg is találta Nancyt. A kislány szülei negyedórányi távollétében sem ijedt meg nagyon: amikor édesapja visszaérkezett, hogy hazavigye, éppen a pub személyzetének segédkezett készségesen a vendégek kiszolgálásában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:49, csütörtök | Bulvár
KIM: 80 millió forintos támogatásból alkotóházként újul meg Gobbi Hilda villája
A Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) döntése alapján 80 millió forintos támogatásban részesül a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány, hogy felújítsák Gobbi Hilda egykori visegrádi villáját.
2025. Február 05. 07:42, szerda | Bulvár
Méhkasnak álcáztak egy illegálisan épült apartmant Isztriában
Tulajdonosa méhkasnak álcázta illegálisan épült apartmanját az isztriai Umagban; Vigyázz, méhek! veszélyre figyelmeztető táblát tett ki, mindezt azzal a céllal, hogy elriassza a potenciális látogatókat vagy ellenőröket
2025. Február 04. 07:41, kedd | Bulvár
Negyven évbe tellett megfejteni egy kétezer éves szöveget Izraelben
Negyven évvel felfedezése után megfejtettek egy kétezer éves szöveget Izraelben új fényképészeti technológia és a mesterséges intelligencia segítségével.
2025. Február 02. 08:34, vasárnap | Bulvár
Franciaország állami intézetet hozott létre a mesterséges intelligencia ellenőrzésére
Franciaország létrehozta a mesterséges intelligencia felügyeletével foglalkozó állami intézetet, amelynek feladata az új technológiában rejlő lehetséges kockázatok előrejelzése - jelentette be a kormány.