Hírek
2024. Szeptember 13. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
PARKOLÓ KAMIONBA HAJTOTT
Tragikus balesettel folytatjuk. Kamion vontatmányának csapódott egy autós Szolnok és Abony között. A nyerges vontató egy parkolóban állt, amikor belehajtott a személygépkocsi.
Hatalmas csattanás törte meg a csendet, amikor az autós belerohant a parkolóban álló kamionnak Szolnok és Abony között. Az autó a felismerhetetlenségig összeroncsolódott, és beszorult a teherautó pótkocsija alá. A sofőrt a tűzoltók emelték ki a roncsból.
Dr. Kiss-Németh Tamás tűzoltó-alezredes, helyettes szóvivő:
- A leállósávban parkoló nyergesvontatóba rohant egy személygépjármű reggel fél hétkor a 32-es út 79-es kilométerszelvényénél. A helyszínre érkező szolnoki hivatásos tűzoltók csörlő segítségével szabadították ki a plató alá beszorult gépkocsit, majd annak áramtalanítása mellett feszítővágó eszköz segítségével emelték ki a gépjármű vezetőjét. A közúti baleset idején félpályás útzár volt érvényben.
Információnk szerint egy 79 éves férfi vezette az autót. A balesetet nem élte túl. Azt jelenleg nem tudni, hogy miért rohant bele a parkoló kamionba. A rendőrség vizsgálja a körülményeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:34, csütörtök | Helyi
Négy autó volt érintett egy szolnoki balesetben.
Parkoló személygépkocsinak gurult neki egy autó szerda délután Szolnokon, a Lengyel légió utcában.
2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi
Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.
2026. Július 28. 15:37, kedd | Helyi
Több mint húsz beavatkozás történt a szél miatt
A hétfői erős szél Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is károkat okozott.
2026. Július 28. 10:14, kedd | Helyi
Továbbra is égnek a bálák Tiszasülynél
A tűzoltók szombat óta felügyelik a tüzet.
