Hírek
2024. Február 26. 10:46, hétfő |
Helyi
Forrás: Karcag TV
PAPLANSZETTET LOPTAK
Az idős sértett öröme határtalan volt, amikor a kunszentmártoni rendőrök átadták neki azt a két paplanszettet, amit néhány órával korábban loptak el tőle.
Egy helyi lakos tett bejelentést a rendőrségen, mert valaki bement a kunszentmártoni házába, és két paplan-párna termogarnitúrát vitt el 100 ezer forint értékben.
A nyomozók kamerafelvételt elemeztek, így könnyen azonosították a tettest, aki nem volt ismeretlen előttük.
A bűncselekmény elkövetésétől számított négy órán belül előállították a 46 éves helyi férfit, és lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, beismerő vallomást tett.
A rendőrök kutatás során megtalálták az értékes garnitúrát, így a lopási kár megtérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 06:00, vasárnap | Helyi
NEM BÍRT MEGLENNI TESTVÉRE NÉLKÜL
A Jászberényi Járási Ügyészség magánlaksértés büntette miatt emelt vádat egy 25 éves férfival szemben.
2026. Február 14. 06:00, szombat | Helyi
ÚJ TANSZAK A MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN
Új tanszakkal bővült a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola kínálata: szeptembertől már citerázni is tanulhatnak a diákok.
2026. Február 14. 06:00, szombat | Helyi
EGYRE TÖBBEN JÁRNAK A KÖNYVTÁRBA
Ingyenes beiratkozás a fiataloknak, több száz új könyv a polcokon, és továbbra is népszerűek a gyerekprogramok.
2026. Február 13. 11:36, péntek | Helyi
Megköszönte a főkapitány
Életmentő rendőrök helytállását köszönte meg a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
