Hírek
2024. Május 27. 12:51, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Palacsintás megelőzés és toborzás
Bűn- és baleset-megelőzés valamint toborzás is zajlott a szolnoki Palacsintafesztiválon.
A május 25-én, Szolnokon – immár nyolcadik alkalommal – megrendezett Palacsintafesztiválra kaptak meghívást a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűn-, baleset-megelőzési és toborzó munkatársai. A családi rendezvényen kicsiket és nagyokat érdekes játékokkal, részegszemüveges akadálypályával és tudáspróbával várták a kollégák. Senki sem távozott üres kézzel a prevenciós sátortól.
Délután a toborzóponton volt nagy a forgatag, itt a rendőrök tájékoztatást adtak a szerződéses határvadász szolgálatról, a feladatellátásról, a jelentkezés feltételeiről és módjáról, valamint az illetményről és egyéb juttatásokról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 08:50, kedd | Helyi
Kutya hidegben tartotta a kutyáit
A Tiszafüredi Járási Ügyészség állatkínzás vétsége miatt állított bíróság elé egy nőt.
2026. Március 10. 06:13, kedd | Helyi
HAMIS EURÓVAL FIZETETT
A Szolnoki Járási Ügyészség pénzhamisítás bűntette miatt indítványozta egy mezőtúri férfi letartóztatását, aki több, különböző címletű, hamis euró bankjegyet szerzett meg forgalomba hozatal céljából.
2026. Március 10. 06:12, kedd | Helyi
ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
Tizedik alkalommal adott otthont Karcag a Megyei Úszó Diákolimpia döntőjének. A rangos sporteseményre a vármegye tizenöt településéről érkeztek fiatal tehetségek, az első osztályosoktól egészen a végzős középiskolásokig.
2026. Március 10. 06:05, kedd | Helyi
EREDMÉNYES FÉLÉVET ZÁRT A REFI ÁLTALÁNOS
A Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolai tagintézményében is lezárult az elmúlt időszakban az első félév értékelése. A vezetőség büszke az itt tanuló diákokra.
