Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2024. Október 05. 07:00, szombat | Helyi
Forrás: karcag tv

ORSZÁGOS BAJNOKSÁG KARCAGON

ORSZÁGOS BAJNOKSÁG KARCAGON

Egyre többen ismerkednek meg a rummikub nevű játékkal és ezzel együtt egyre többen szeretik meg. Karcag az ország nem hivatalos rummikub- fővárosa, így egyáltalán nem meglepő, hogy itt rendezték az országos bajnokságot.

KOVÁCSNÉ KEREKES KATALIN, szervező

- Nagyon örülünk, hogy Karcag már hatodik alkalommal adhat helyet ennek a csodálatos rendezvénynek. Egyre népszerűbb a rummikub társasjáték és annak meg külön örülünk, hogy Karcag az egyetlen település, aki rendszeresen táborokat szervez és a tábor után most ismét üdvözölhetjük a vidékről érkezett kedves játékostársakat. érkeztek Budapestről, Felsőtárkányból, Kabáról, Hajdúdorogról, Monorierdőről, Szolnokról, Debrecenből is várunk játékosokat.

A rendező karcagi rummikub klub ezen a versenyen is kitett magáért, hiszen a negyven aktív klubtag közül harminc nevezett be az országos bajnokságra.

Címkék: Karcag, rummikub

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 22. 06:00, szerda | Helyi

KISKORÚAKNAK IS ÁRULTÁK A DROGOT

Egy 36 éves kunhegyesi férfi felnőtteknek és kiskorúaknak is adott el rendszeresen kábító hatású anyagot. Az egyenruhások elfogták. Kunmadarason is elfogtak egy dílert, aki szintén kiskorúaknak is adott el kábítószert.

2026. Április 22. 06:00, szerda | Helyi

„MÉLTÓSÁG MEZEJE”-TAVASZI TALÁLKOZÓ

Immár hagyományosan, közel két évtizede rendezik meg a „Méltóság Mezeje” tavaszi találkozóját, ahol a sárga nárciszok nemcsak a tavasz hírnökei, hanem a remény és az élet körforgásának szimbólumai is.

2026. Április 22. 06:00, szerda | Helyi

ASZFALTDARABOKKAL DOBÁLTA MEG AZ AUTÓT

A Jászberényi Járási Ügyészség garázdaság, könnyű testi sértés és rongálás vétsége miatt emelt vádat egy hevesi nővel szemben.