Hírek
2026. Július 19. 09:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor: az önkény immár nem fenyegetés, hanem valóság
Ma ledőlt az utolsó gát, az önkény immár nem fenyegetés, hanem valóság - reagált Orbán Viktor, a Fidesz elnöke arra szombaton a Facebook-oldalán arra, hogy Sulyok Tamás aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek a hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
Orbán Viktor szerint a a köztársasági elnökkel ezt meg lehetett tenni, akkor holnap már senki sincs biztonságban.
"Isten óvja Magyarországot!" - zárta bejegyzését a politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 13. 07:31, csütörtök | Belföld
Már járható a 8-as főút és közlekednek a vonatok is az ösküi tűznél
Még dolgoznak a tűzoltók, de már járható a 8-as főút és közlekednek a vonatok is Veszprém vármegyében, az ösküi tűznél - közölte a Mávinform és a rendőrség csütörtök reggel.
2026. Augusztus 13. 07:29, csütörtök | Belföld
Dunai fenékküszöb építéssel és bárkasüllyesztéssel emelnék a Duna szintjét Paksnál
Egy dunai fenékküszöb építésének azonnali megkezdését rendelte el a kormány a paksi atomerőmű és Dunaszentbenedek település között.
2026. Augusztus 13. 06:16, csütörtök | Belföld
ELRABOLTÁK ÉS MEGKÍNOZTÁK A KUNMADARASI FÉRFIT
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség felfegyverkezve elkövetett emberrablás bűntette miatt emelt vádat három férfival szemben.
2026. Augusztus 13. 06:08, csütörtök | Belföld
REJTÉLYES SZAGOKTÓL SZENVEDNEK EGY TÁRSASHÁZBAN
Tarthatatlan állapotokra panaszkodnak egy szolnoki társasház lakói.
