Hírek
2024. Április 26. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
NAGYNAK TŰNT A BAJ
Nagynak tűnt a baj, azonban szerencsére nem járt súlyosabb sérülésekkel az a közlekedési baleset, amelynek részesei egy személyautó és egy követ szállító teherautó volt Kisújszálláson.
Egy köveket szállító teherautó és egy személygépkocsi ütközött össze Kisújszálláson a Nyár utcában.
NÉMETH ÁDÁM, szóvivő, vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság:
-A járművekben csak a sofőrök utaztak. Az esethez a kisújszállási önkormányzati tűzoltók vonultak, akik mindkét járművet áramtalanították.
A káresemény gyors és határozott felszámolása után hamar újraindult a forgalom a kisújszállási Nyár utcában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 08:20, péntek | Helyi
Fél év alatt négyszer rabolta ki kiskorú áldozatát
A Karcagi Járási Ügyészség folytatólagosan, felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 32 éves férfival szemben.
2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Helyi
Hellora érkezett a drog
A rokonok Kunmadarason terítették a kábítószert.
2026. Július 30. 10:34, csütörtök | Helyi
Négy autó volt érintett egy szolnoki balesetben.
Parkoló személygépkocsinak gurult neki egy autó szerda délután Szolnokon, a Lengyel légió utcában.
2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi
Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.
