Hírek
2018. Március 06. 10:09, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte szállásadóját egy férfi a szabolcsi Komorón
Házának pincéjében találtak rá egy 61 éves férfi holttestére hétfőn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komorón, a gyilkossággal gyanúsított 53 éves férfit őrizetbe vették - közölte a megyei rendőr-főkapitányság kedden.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint az idősebb férfi eltűnését az egyik hozzátartozója jelentette be még március 1-jén. A rendőrök a lakóházhoz tartozó nyári konyha pincéjében találtak rá a férfi holttestére, halálát idegenkezűség okozta.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsított férfit a helyszínen elfogták, a sértett alig egy éve fogadta be otthonába. A férfi részletes beismerő vallomásában azt mondta, február 8-án a tulajdonost a nyári konyhában szóváltás után egy szögvassal többször fejbe ütötte, holttestét pedig a pincében rejtette el, amelyet lakattal lezárt.
A rendőrség indítványozta az őrizetbe vett férfi előzetes letartóztatását az illetékes ügyészségnél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
