Hírek
2022. Április 05. 15:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Megállt a koronavírus-koncentráció növekedése a szennyvízben
Megállt a koronavírus-örökítőanyag koncentrációjának növekedése a szennyvízben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) kedden a honlapján.
Azt írták: a szennyvízmintákban megállt koronavírus-örökítőanyag koncentrációjának előző hetekben tapasztalt növekedése.
A vizsgált városok többségét stagnálás jellemzi. Emelkedés egyik vizsgált településen sem volt észlelhető, míg csökkenés Debrecenben, Egerben, Nyíregyházán és Szolnokon tapasztalható - írták.
Hozzátették: a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja Eger, Szekszárd és Veszprém esetében a "mérsékelt", míg a többi 19 mintavételi helyen az "emelkedett" kategóriába sorolható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
