Hírek
2025. Augusztus 24. 05:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: karcag tv
MÁSFÉL MILLIÓS KÁRT OKOZTAK
Két abonyi férfi legutóbbi lopásukkal másfél milliós kárt okozott egy tószegi sértettnek. A szolnoki rendőrök többrendbeli lopás miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket.
Akkumulátor és egyéb dolgok tűntek el, tájékoztatták a rendőrséget. A bejelentő elmondta, hogy előző este egy felújítás alatti tószegi ingatlanba ismeretlenek mentek be, és másfél millió forint értékben vittek el tehergépkocsi-akkumulátorokat, vizesvágót és egy hosszabbítót, valamint megrongálták a kiépített kamerarendszert. A rendőrök adatokat gyűjtöttek, tanúkat hallgattak ki, majd látókörükbe került két abonyi lakos, akiket előállítottak a Szolnoki Rendőrkapitányságra.
Lopás miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket, azonban további vagyon elleni bűncselekmények miatt is folyik ellenük eljárás, melyeket a nyomozók egyesítettek.
Többrendbeli lopás miatt őrizetbe vették őket, és kezdeményezték letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 10:14, kedd | Helyi
Továbbra is égnek a bálák Tiszasülynél
A tűzoltók szombat óta felügyelik a tüzet.
2026. Július 28. 10:12, kedd | Helyi
Hűtőszekrény égett egy karcagi lakásban
Kigyulladt egy hűtőszekrény hétfő este Karcagon, egy Varró utcai sorházi lakás előszobájában.
2026. Július 28. 10:11, kedd | Helyi
Lakásotthonban élőket mentett meg a szén-monoxid-érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő hétfő délután Tiszaföldváron, egy Döbrei János úti lakásotthonban.
2026. Július 24. 09:22, péntek | Helyi
Befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása
183 óra után befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása.
