Városlista
2025. szeptember 15, hétfő - Enikő

Hírek

2020. Május 06. 06:15, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok

Maró folyadékkal súlyos sérüléseket okozott a gyermekének

Maró folyadékkal súlyos sérüléseket okozott a gyermekének

Maró folyadékkal öntötte le 19 éves lányát egy férfi Orosházán, mert szerinte a lány gyakran váltogatta partnereit. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Vegyszerrel öntötte le a lányát egy férfi 2019. április 21-én Orosházán, az Október 6. utcában. A férfi elmondása szerint a gyermeke gyakran váltogatta partnereit. Megpróbált beszélni vele erről, de nem tudott rá hatni. Ezért egy félliteres műanyag flakonba maró hatású folyadékot tett, és az utcán, egy olyan helyen, ahol tudta, hogy meg fog jelenni a lánya, megvárta őt. Odalépett hozzá és megkérdezte tőle, hogy kivel fog találkozni. Amikor a lány válaszolt, elővette a flakont és azért, hogy ne tudjon elmenni a randevúra, a vegyszerrel lelocsolta őt. A fejére is öntött a folyadékból, ami lecsorgott az arcára, a maró anyag súlyos sérüléseket okozott a 19 éves lánynak – közölte a rendőrség.

Az Orosházi Rendőrkapitányság a férfi ellen súlyos testi sértés bűntett miatt eljárást indított. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a büntetőeljárás iratait május 4-én továbbította az ügyészségre.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld

Megújul a fonyódi kikötő

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.