Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2018. Május 03. 08:58, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Macskaalomba rejtve csempészett drogot egy budapesti férfi

Macskaalomba rejtve csempészett drogot egy budapesti férfi

Macskaalomba rejtve csempészett drogot egy budapesti férfi. Kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt folytatnak nyomozást ellene és megbízója ellen; a férfiakat őrizetbe vették, és javasolták előzetes letartóztatásukat.

A rendőrség honalapján csütörtökön megjelent információk szerint egy férfi heti rendszerességgel szállított kábítószert Hollandiából Magyarországra. A rendőrség szombat hajnalban egy XIV. kerületi parkolóban fogta el őt, miután éppen megérkezett Hollandiából. A jármű átvizsgálásakor egy macskaalmot tartalmazó lezárt dobozban 2 kilogramm amfetamint, egy macskaeledeles dobozban pedig 2 kilogramm kokaint találtak. Az előzetes vegyészszakértői vélemény szerint a lefoglalt anyag feketepiaci értéke körülbelül 50 millió forint.

A Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai egy másik férfit XIII. kerületi lakásában értek tetten, ahol hat társával együtt kokaint fogyasztott. Kábítószer birtoklása megalapozott gyanúja miatt folytatnak nyomozást ellenük.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre