Hírek
2017. Május 19. 07:29, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ma lezárul a jövő évi költségvetés általános vitája

Az Országgyűlés ma lezárja a jövő évi költségvetés összesen 30 órás időkerettel kiírt általános vitáját.
Az ülésnap reggel 8 órakor kezdődik, a képviselőknek négy órájuk maradt a szerdán kezdődött vita befejezésére, aminek végén a kormány legfeljebb félórás zárszava hangozhat el.
Az ülésnap továbbá részében terítékre kerülnek még a közérdekű nyugdíjas szövetkezetek létrehozásával összefüggő törvénymódosítások, valamint az anyakönyvi eljárásról szóló jogszabály-változtatás is.
A parlament jövő hétfőn fejezi be aktuális kéthetes ülését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik