Hírek
2012. Június 06. 12:28, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kutyatámadás Felpécen - Eljárást indít a rendőrség
![Kutyatámadás Felpécen - Eljárást indít a rendőrség](/external/image_cache/c/b/5/cb5861d8d0eb15bac8aa68461837f18d.jpg)
Gondatlanságból elkövetett testi sértés miatt indított eljárást a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság annak a kutyának a gazdája ellen, amelyik egy szórólapkihordóra támadt szerda reggel a megyeszékhelyhez közeli Felpécen - közölte Kálmán Gabriella, a főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
A nyitva hagyott kapun át futott ki az utcára a staffordshire terrier, amely mintegy harminc méteren keresztül vonszolta karjánál fogva áldozatát. A nőt végül a sikoltozásra kifutó, az állatra szerszámokkal támadó szomszédok szabadították ki – mondta korábban a szóvivő.
Oláh Attila, a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház igazgató főorvosa korábban arról tájékoztatta az MTI-t: az első vizsgálatok alapján nincs életveszélyes állapotban a szerdai felpéci kutyatámadás áldozata. A 24 éves nőt, aki jobb alkarján szakított, roncsolt sérüléseket szenvedett, hamarosan megműtik, de egyelőre semmi nem utal arra, hogy a történtek miatt maradandó egészségkárosodással kellene számolnia - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek
ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt
Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt
2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek
Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták
A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi
A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Rendőrre támadt karddal egy férfi
A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.