Hírek
2025. Augusztus 08. 05:00, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
KUTYACSALÁDOT MENTETTEK A TŰZOLTÓK TISZAFÖLDVÁRON

Kutyacsaládot mentettek a tűzoltók Tiszaföldváron. A helyi állatvédők kérték a segítséget.
Állatvédők hívták a központi segélyhívó számot. Elmondták, hogy Tiszaföldváron, a Damjanich út egyik elhagyatott házába "költözött be" egy rossz állapotban lévő kutya a két kölykével. Az egyik állat még az épületben volt, azonban annak rossz állapota miatt a bejelentő és társa nem mert bemenni.
A tiszaföldvári önkormányzati tűzoltók egy törött ablakon keresztül jutottak be a házba, ahol megtalálták az ebeket, melyeket kivittek és átadtak az állatvédőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
KÖSZÖNTÖTTÉK AZ IDŐSEKET A ZÖLDFA UTCAI IDŐSEK OTTHONÁBAN
Az Idősek világnapján még inkább fontos, hogy kifejezzük hálánkat, megbecsülésünket és szeretetünket azok iránt, akik hosszú munkával eltöltött évek után köztünk töltik megérdemelt nyugdíjas éveiket.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
HAMAROSAN MEGINDUL A ROHAM A TÉLI GUMIKÉRT
A hűvös már-már fagyos éjszakák és reggelek sok autóst arra ösztönöznek, hogy lecserélje gépjárművén a nyári gumit téli gumira. A szerelőknél is hamarosan megindul a roham. Egy szakembert kérdeztük meg a téma kapcsán.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
SÉTA A MELLRÁK ELLEN
A Mellrák Elleni Küzdelem Világnapja alkalmából immár hetedik alkalommal szervezett közös sétát a Karcagi Kátai Gábor Kórház vezetősége és az Egészségfejlesztési Iroda és Lelki Egészségközpont.
2025. Október 14. 06:00, kedd | Helyi
TÖBB MINT TÍZ ÉVET KAPOTT AZ ÖCSÖDI GYILKOS
Tíz év 6 hónap fiatalkorúak börtönében letöltendő büntetésre és 10 év közügyektől eltiltásra ítélte a törvényszék az öcsödi gyilkosság 17 éves elkövetőjét.