Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2023. Március 25. 05:00, szombat | Helyi

KÖZÉPISKOLÁST GÁZOLT EL A ZEBRÁN

KÖZÉPISKOLÁST GÁZOLT EL A ZEBRÁN

Középiskolást gázolt el a zebrán Kisújszálláson egy kenderesi nő. Az elgázolt fiatal a baleset következtében 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/lezart-akta-kozepiskolast-gazolt-el-a-kijelolt

Egy kenderesi lakos személygépkocsival közlekedett Kisújszállás belterületén. A sofőr nem észlelte, hogy a haladási iránya szerint jobb oldalról, a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen szabályosan megkezdte az áthaladását egy 17 éves középiskolás, akit járművével elütött. A baleset következtében a fiatal, az igazságügyi orvosszakértő véleménye szerint, 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

A nyomozók a 42 éves nőt közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A műszaki szakértő véleménye szerint a személygépkocsi vezetője – az egyébként jól belátható útszakaszon – a 17 éves lányt 50-55 km/órás sebességgel sodorta el.

A Karcagi Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást befejezték és vádemelési javaslattal küldték meg az eljárás iratait az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI

Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET

Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

RABLÁS LETT A ZENEHALLGATÁS VÉGE

A gyanúsított mindent tagad, pedig a rendőrök nála találták meg a mobiltelefont. Talán a fogdán felfrissül az emlékezete.

2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi

SNICCERREL RABOLT

A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.