Városlista
2025. február 9, vasárnap - Abigél

Hírek

2014. Február 02. 10:32, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Kosárlabda-mérkőzés után randalíroztak Zalaegerszegen

Kosárlabda-mérkőzés után randalíroztak Zalaegerszegen

Betörte egy kávézó bejárati ajtaját, majd három embert bántalmazott az a hat fiatal, akit szombat este vettek őrizetbe a rendőrök Zalaegerszegen egy kosárlabda-mérkőzés után - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.

A 18 és 27 év közötti férfiak a Zalaegerszeg-Körmend férfi NB I-es kosárlabdameccset követően betörték egy zalaegerszegi kávézó bejárati ajtaját. Az üzlethelyiségben egy férfit, majd a mellette lévő bevásárlóközpontban egy nőt és egy férfit is bántalmaztak.
A zalaegerszegi rendőrök csoportosan elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást a körmendi, szentgotthárdi és szombathelyi szurkolók ellen, akiket őrizetbe is vettek.

Címkék: Bűnügy-erőszak

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Rendőrre támadt karddal egy férfi

A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.