Hírek
2018. Március 26. 13:27, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kokaint találtak egy szerb férfinál Röszkén

Négyszáz gramm kokaint találtak egy szerb férfi autójában elrejtve Röszkén - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, egy egyedül utazó szerb férfi szombaton kora délután jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen. A gyanús járművet kábítószer-kereső kutyával is átvizsgálták. A kocsi kardánboxában kialakított rekeszbe több mint 400 gramm kábítószergyanús fehér port - a gyorsteszt szerint kokaint - találtak.
A sofőrt őrizetbe vették, kábítószer birtoklásának vétsége miatt indult eljárás ellene - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.