Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2023. Február 14. 21:37, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

KLASSZIKUS, MINT A FILMEKBEN

KLASSZIKUS, MINT A FILMEKBEN

Személyazonosító igazolványa buktatta le a betörőt, aki a helyszínről távozva elhagyta okmányát, így jutottak nyomára a szolnoki nyomozók.

Tegnapi napon este érkezett a bejelentés a Szolnoki Rendőrkapitányságra, miszerint ismeretlen személy jogtalanul behatolt a sértett szolnoki ingatlanjába, ahonnan 2 db láncfűrészt, körfűrészt és flexet tulajdonított el. A helyszínre érkező rendőröknek a tulajdonos elmondta, hogy a kerítés mögött megtalált több, a házából származó tárgyat és egy zagyvarékasi férfi nevére kiállított személyazonosító igazolványt.

Az egyenruhások a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét 2023. február 14-én elfogták és előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták. A terhelt tagadott, védekezésként előadta, hogy két nappal ezelőtt ellopták táskáját benne irataival, de ezt korábban nem jelentette be a rendőrségen.

A Szolnoki Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetése miatt folytat nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

UDVARBÓL MINTAGAZDASÁG

Egy karcagi udvar, ahol a bolti zöldségek helyett a természet diktálja a menüt. Harmincöt év munka után országos díjat ért az a konyhakert, amely a hőség és a szárazság ellenére is bőséges termést ad a családnak.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

TERMÉSZETVÉDELEMRE NEVEL AZ ŐZHÍVÓ TÁBOR

Több mint tízéves múltra tekint vissza a Karcagi Nagykun Vadásztársaság által szervezett Őzhívó Tábor, amely a helyi és a régiós utánpótlás-nevelés egyik bázisává vált.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

TETŐKET BONTVA JUTOTT BE A BETÖRŐ A HÁZAKBA

Megkeserítette a jászkisériek mindennapjait egy helyi tolvaj. A tetőket bontva jutott be a betörő a házakba.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

ARANYÉKSZEREKRE UTAZTAK A CSALÓK

Magukat a NAV munkatársának kiadó ismeretlenek károsítottak meg két szolnoki nőt, és arany ékszereket vittek el az ingatlanból. Az egyik ál-navost, valódi rendőrök fogták el.