Hírek
2017. Május 18. 18:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó:kihivasnapja.hu
Kihívás Napja - Meghosszabbították a nevezési határidőt
A Magyar Szabadidősport Szövetség (MSZSZ) meghosszabbította a nevezési határidőt az idei Kihívás Napjára, amelyet május 31-én tartanak Magyarországon.
Az MSZSZ csütörtöki közleménye szerint azon települések, iskolák és tűzoltóságok, amelyek még nem regisztráltak, de szeretnének részt venni az ország legnagyobb szabadidősport-eseményén, hétfőig adhatják le nevezésüket a kihivasnapja.hu oldalon.
A munkahelyek és szerkesztőségek esetében már lezárult a nevezés, ezeknek a területeknek Kihívás (hó)Napját írt ki az MSZSZ.
A 26 éves múltra visszatekintő Kihívás Napjának a célja változatlanul az, hogy minél többen végezzenek legalább napi negyedórányi aktív testmozgást. Tavaly több mint 70 millió aktív mozgással töltött percet regisztráltak az eseményen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
