Hírek
2024. Szeptember 03. 21:08, kedd | Helyi
Kigyulladt egy mozdony Mezőtúrnál
Kigyulladt egy tehervonat mozdonyának elektromos rendszere hétfő délután Mezőtúron, a Batsányi János utcánál.
A mezőtúri és a szarvasi hivatásos tűzoltók leválasztották a mozdonyt a szerelvényről, majd miután a vasúttársaság szakemberei áramtalanították a felsővezetéket, két vízsugárral megfékezték a lángokat és leválasztották az elektromos hálózatról az akkumulátort. A tűzoltók megakadályozták, hogy a tűz átterjedjen a mozdony üzemanyagrendszerére. A vágányzár miatt öt vasúti szerelvény nem tudott ideiglenesen továbbhaladni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 06:00, kedd | Helyi
MEGKEZDŐDÖTT A KIVITELEZÉS
Karcag kereskedelmi kínálata jelentős bővülés előtt áll. Megkezdődött ugyanis az új üzletsor építési munkálatai. Bár a teljes készültségre 2027-ig várni kell, az épület váza már az idei év végére állhat.
2026. Április 28. 06:00, kedd | Helyi
LEÉGETT A KARCAGI CSALÁD HÁZA-SEGÍTSÉGET KÉRNEK
Bajba került egy négytagú család Karcagon. Egy hajnali durranás után pillanatok alatt lángba borult Kanalas Anett és három gyermekének otthona.
2026. Április 28. 06:00, kedd | Helyi
SZEKÉRREL DÍSZÍTETTÉK A KÖRFORGALMAT
Karcag városa nemcsak a gasztronómiájáról és a kun hagyományairól híres, hanem egyre szebb közterületeiről is.
2026. Április 28. 06:00, kedd | Helyi
ELINDULT AZ EPERSZEZON
Megérkezett a piacokra a tavasz első igazi hírnöke: már kapható a friss, édes magyar eper. Bár az ára egyelőre magasabb, mint a külföldi importé, a vásárlók és a szakemberek szerint is megéri a hazait választani.
