Hírek
2024. Október 13. 07:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: karcag tv
KIFOSZTOTTÁK, MEGVERTÉK, FOGVA TARTOTTÁK
Egy püspökladányi nőt a volt férje és társa majd két napig tartott fogva az ex jászkiséri otthonában.
A jászsági rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a két férfit, a volt férjet őrizetbe vették.
Két jászkiséri férfi egyikük volt feleségével beszélt meg találkozót szeptember 22-én délutánra, Mikepércsen. Előbb az asszony jelent meg, majd egy autóval a két férfi. A volt férj kiszállt, szó nélkül megragadta és berángatta a járműbe a nőt. Telefonját és 290 ezer forintját elvette. A sértettet az exe jászkiséri otthonába vitték, ahol a két férfi bezárva tartotta. Ezalatt az asszonyt a volt férj többször bántalmazta, és megpróbált vele szexuális kapcsolatot létesíteni. A nőnek azonban szeptember 24-én hajnalban sikerült megszöknie.
A rendőrök előállították a két férfit a Jászapáti Rendőrőrsre és gyanúsítottként hallgatták ki őket személyi szabadság megsértése bűntett miatt.
A volt férjnek további bűncselekményeket is a terhére róttak. Így kifosztás, szexuális erőszak kísérlete, súlyos testi sértés bűntettek kísérlete miatt is felelnie kell.
A nyomozók a férfit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 13:05, szerda | Helyi
Eltűnt Ferenczi Istvánné
A Karcagi Rendőrkapitányság a 16030-157/362/2026.kör. számon eltűnés miatt keresi Ferenczi Istvánné kenderesi lakost.
