Hírek
2017. Január 27. 17:06, péntek |
				Belföld				
Forrás: mti
				
				Kicsalt 173 milliót 59 embertől a Győr környéki nő
 
				Negyvennyolc rendbeli sikkasztás gyanúja miatt előzetes letartóztatásba került egy 51 éves, Győr környéki nő, aki összesen százmillió-ötszázezer forintot vett át ügyfeleitől tehermentes ingatlanok megszerzésére
	- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t. A nő egy kft. vezetőjeként 2015 nyara és 2016 októbere között vételár vagy foglaló jogcímen vette át ügyfeleitől ingatlanok megszerzésére a pénzt, de az ingatlanok nem lettek tehermentesek és azokhoz nem jutottak hozzá a vásárlók.
	
	Gál Katalin, a főügyészség szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a pénzt a nyomozók még keresik.
	
	A Győri Járásbíróság a szökés, bűnismétlés és a tanúk befolyásolásának veszélye miatt helyezte előzetes letartóztatásba a nőt.
	
	A főügyészség januárban egy másik ügyben vádat emelt egy győri székhelyű kft. vezetője ellen, aki ingatlanmegszerzésre 59 alkalommal összesen 173 millió forintot csalt ki ügyfeleitől. A szóvivő közlése szerint ez a vádlott és a mostani ügy gyanúsítottja kapcsolatban állt egymással.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
