Hírek
2023. Május 05. 07:35, péntek |
Belföld
Forrás: Police.hu
Ketten meghaltak egy balesetben Berhida és Pétfürdő között

Ketten meghaltak egy balesetben csütörtök délután Berhida és Pétfürdő között - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint két személyautó ütközött délután négy óra után a 7207-es úton Berhida és Pétfürdő között, egy kanyarban.
A két sofőr - egy 39 éves papkeszi és egy 43 éves várpalotai férfi - a helyszínen meghalt, míg egy 21 éves várandós nőt a mentők kórházba vittek - tette hozzá.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére a rendőrség lezárta a Berhida és Pétfürdő közti útszakaszt, a forgalmat Ősi és Várpalota felé terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.