Városlista
2025. február 7, péntek - Tódor

Hírek

2014. Augusztus 26. 19:59, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Ketten haltak meg a Balatonfenyvesen árokba borult autóban

Ketten haltak meg a Balatonfenyvesen árokba borult autóban

Ketten haltak meg abban az autóban, amely árokba borult kedden kora este Balatonfenyvesen a 7-es főúton. A helyszínelés és a műszaki mentés idején félpályás útlezárás van érvényben.

A rendőrség az MTI-vel azt közölte, hogy az elsődleges adatok szerint a személygépjármű tisztázatlan körülmények között áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba, letért az útról, majd betonhídfőnek ütközött, és az árokban állt meg.
A balesetben a jármű vezetője és utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen mindketten életüket vesztették.
A katasztrófavédelem korábban azt írta, hogy a járműben utazó három ember közül az ütközés következtében az egyik életét vesztette, egy utas súlyosan, egy másik könnyebben sérült meg. Később tudatták, hogy az egyik sérült is meghalt, így már két halálos áldozata van a balesetnek.
A helyszínre Balatonboglárról és Marcaliból érkeztek tűzoltók.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Rendőrre támadt karddal egy férfi

A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.