Hírek
2021. Január 13. 12:52, szerda |
Helyi
Forrás: katasztrofavedelem.hu
Két baleset, egy tűz
Tegnap mindössze három beavatkozást végeztek a tűzoltók.
Hulladék és egy ágy égett egy használaton kívüli családi ház egyik szobájában tegnap délután Fegyverneken, a Temető úton. A törökszentmiklósi önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral avatkoztak be, illetve a födémszerkezetet is átvizsgálták.
Szalagkorlátnak ütközött egy rakomány nélküli nyerges vontató tegnap késő délután az M44-es autóúton, Kunszentmárton külterületén, a Békéscsaba felé vezető forgalmi sávban. A kunszentmártoni hivatásos tűzoltók biztosították a helyszínt, a kamion sofőrjéhez mentők érkeztek a helyszínre,
Villanyoszlopnak ütközött, majd a vízelvezető árokban tetejére borulva állt meg egy személygépkocsi tegnap este Jászárokszálláson, a Rákóczi utcában. A baleset során a pózna kitört. A helyi önkormányzati tűzoltók kiérkezésére mindkét utas elhagyta a járművet. Az egység egy porral oltóval biztosította a helyszínt és fényárbócot telepített, majd a rendőrségi helyszínelést követően az autót kerekeire állította és áramtalanította, végül pedig megtisztította az úttestet. A baleset két érintettjét a mentők ellátták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 11:36, péntek | Helyi
Megköszönte a főkapitány
Életmentő rendőrök helytállását köszönte meg a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
2026. Február 13. 11:32, péntek | Helyi
Internetes vásárlás során kicsalt pénz eredetének eltüntetésében segédkeztek
A Szolnoki Járási Ügyészség pénzmosás büntette miatt emelt vádat egy nővel és egy férfival szemben.
2026. Február 13. 06:00, péntek | Helyi
MOZGALMAS MÁSODIK FÉLÉV A MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN
Mozgalmas második félév elé néz a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.
2026. Február 13. 06:00, péntek | Helyi
PROGRAMAJÁNLÓ A TŰZOLTÓTÖRTÉNETI KIÁLLÍTÓTEREMBŐL
Idén is számos látnivalóval várja az érdeklődőket a karcagi Tűzoltótörténeti Kiállítóterem.

