Hírek
2023. Szeptember 28. 05:01, csütörtök | Helyi
KALAPÁCCSAL VERTE FEJBE A ROKONA, MÁSNAP BELEHALT A SÉRÜLÉSBE

Őrizetbe vettek a rendőrök egy törökszentmiklósi férfit, aki olyan súlyos sérülést okozott az egyik hozzátartozójának, hogy másnap belehalt a sérüléseibe. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint a férfi szóváltásba keveredett az egyik rokonával, majdfejbe vágta egy kalapáccsal. A bántalmazó mentőt hívott a férfihez. Azonban a bejelentő nem várta meg a mentőszolgálat kiérkezését, elment a helyszínről.
Az áldozatot másnap délben holtan találták a város egyik füves-bokros, elhagyatott területén.
A rendőrök az adatok alapján bűncselekmény gyanúja miatt előállították a 34 éves férfit, aki beismerte tettét a kihallgatása során.
Az előzetes igazságügyi orvos szakértői vélemény szerint az elszenvedett koponyasérülés és a sértett halála között ok-okozati összefüggés állapítható meg. A bíróság elrendelte a férfi letartóztatását.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés bűntett miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi
AUGUSZTUS 10-IG LÁTOGATHATÓ A KIÁLLÍTÁS
Festmények, fotók, grafikák is láthatók azon a népszerű kiállításon, amely a Berekfürdői Nemzetközi Nagykun Művésztelep 30 évét mutatja be a Rónai malomban. A tárlatot 2025. augusztus 10- ig lehet megtekinteni.
2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi
AZ ITTAS ÉS BÓDULT SOFŐRÖKRE VADÁSZTAK
A ROADPOL Operational Group éves ellenőrzési terve alapján, a rendőrség egy héten keresztül országos közúti ellenőrzést tartott Magyarország teljes területén.
2025. Július 30. 00:00, szerda | Helyi
IVÓCIMBORÁJÁT IS MEGLOPTA
Nem volt elég az együtt italozás, kábítószerre kellett az ivócimbora pénze. A Jászberényi Járási Ügyészség kifosztás bűntette miatt indítványozta egy 25 éves jászberényi férfi letartóztatását.
2025. Július 29. 08:00, kedd | Helyi
ELLENŐRZÉS SZÁRAZFÖLDÖN ÉS VÍZEN
Földön és vízen ellenőriztek a rendőrök és a társszervek munkatársai a Tisza-tó térségében.