Hírek
2025. Március 22. 06:00, szombat |
Helyi
Forrás: karcag tv
JÁSZKISÉRI DÍLER ŐRIZETBEN
A DELTA program keretében egy jászkiséri drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként a rendőrök.
Egy jászkiséri lakost gyanúsítanak a jászberényi rendőrök azzal, hogy 2024 szeptembere óta bódító hatású anyagokat árult a településen 1000 Ft/adag áron. A bűnügyesek efogták a dílert és kutatást is tartottak lakhelyén. Lefoglaltak 21 g kábítószergyanús port – melyről az előzetes szakvélemény megállapította, hogy új pszichoaktív anyag –, 180 ezer forintot és egy mobiltelefont. A 48 éves férfit kereskedéssel megvalósított új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet arra, hogy az új pszichoaktív anyagok kémiai összetétele ismeretlen, nem lehet tudni, mit tartalmaznak, ezért az emberi szervezetre, pszichére gyakorolt hatásuk, továbbá a rövid és hosszú távú kockázatuk kiszámíthatatlan!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
„SZÉPÍTSÜK EGYÜTT A KÖZNEVELÉST!” -VIRÁGÜLTETÉS A KISKULCSOSIBAN
Vidámsággal és dolgos kezekkel telt meg a Karcagi Kováts Mihály Általános Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolájának udvara.
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
JELENTŐS MENNYISÉGŰ KÁBÍTÓSZERREL KERESKEDETT-ELKAPTÁK
Jelentős mennyiségű kábítószerrel kereskedett a törökszentmiklósi díler, most bilincs kattant a csuklóján.
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
HAMAROSAN INDUL A NYÁRI SZEZON BEREKFÜRDŐBEN
Május elsejével megkezdődik a fokozatos szezonnyitás Berekfürdőn.
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
FIATALKORÚ GYERMEKÉVEL MENT LOPNI-LETARTÓZTATTÁK
A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt indítványozta egy fegyverneki nő letartóztatását, aki társaival 1 millió forint értékű árut lopott el egy büféből.
