Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2012. Február 24. 14:07, péntek | Külföld
Forrás: STOP / Új Ász

Újabb Hummer alatt szakadt be a jég

Újabb Hummer alatt szakadt be a jég

Úgy látszik, akinek Hummerje van, ott bizony valami nem stimmel.

A két magyar terepjáró-tulajdonos attrakciója után most az Egyesült Államokban próbálkozott meg egy férfi azzal, hogy átkel a három tonnás kocsival egy tavon.

Tény, hogy az amerikai kolléga lopta a H2-es járművet, és úgy próbált meg kereket oldani, hogy átvágott a Moses tavon. Pechjére azonban a tó 15 centis jege nem bírta el a monstrumot, így ő is a jeges vízben kötött ki. A kocsi valós tulajdonosa éppen nyaralt az akció alatt, így csak hazaérkezésekor értesült arról, hogy viheti a szervizbe több milliós járgányát - számol be az Új Ász.

Új Ász / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 07:49, csütörtök | Külföld

Hszi Csin-ping: Kína gazdasága továbbra is komoly kihívásokkal néz szembe

Kína gazdasága továbbra is komoly kockázatokkal és kihívásokkal néz szembe - figyelmeztetett Hszi Csin-ping kínai államfő a Kínai Kommunista Párt legfelső döntéshozó testületének szerdai ülésén Pekingben.

2025. Július 30. 07:33, szerda | Külföld

Fegyveres támadás történt egy New York-i felhőkarcolóban, többen meghaltak

Két biztonsági őr és két irodai alkalmazott halt meg a New York-i felhőkarcolóban hétfő este történt fegyveres támadásban – derül ki az erőszakos cselekménnyel kapcsolatban kedden nyilvánosságra hozott részletekből.

2025. Július 29. 07:45, kedd | Külföld

Parajd - Bevezették a Korond-patak vizét a bánya fölött megépített csőrendszerbe

Bevezették hétfő hajnalban az elárasztott parajdi sóbánya fölött folyó Korond-patak vizét az ebből a célból épített csőrendszerbe, és ezzel végéhez közelednek a bányánál zajló sürgősségi munkálatok

2025. Július 29. 07:38, kedd | Külföld

Donald Trump bejelentette, hogy 10-12 napos határidőt szab a háború megállítására

Donald Trump amerikai elnök hétfőn közölte, hogy új, 10-12 napos határidőt szab az ukrajnai háború megállítására, amivel lerövidítette a július közepén általa adott 50 napos határidőt.