Hírek
2023. Február 20. 05:10, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
ISZAPOS VÍZBE ESETT

A tiszafüredi rendőrök találták meg az akkor már két órája vízben fekvő férfit, akinek 28 fokra hűlt a testhőmérséklete.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába érkezett bejelentés egy tiszafüredi lakostól 2023. február 19-én 21 óra 40 perckor. A bejelentő elmondta, hogy férje telefonon értesítette arról, hogy a vasúti átjárót elhagyta Poroszló irányába, amikor egy stégről a Tisza-tó sekély, de iszapos vizébe esett, onnan önerejéből nem tud kimászni. A bejelentő és fia a pórul járt férfi keresésére indultak, azonban nem leltek rá és a férje telefonja sem volt már elérhető.
A Tiszafüredi Rendőrkapitányság két munkatársa, Garabecz Péter rendőr főtörzsőrmester és Majzik Máté rendőr főtörzsőrmester valamint a velük közös szolgálatot ellátó Bíró Tibor és Kuczik Sándor polgárőrökkel kezdték meg a kutatást. A keresők fél óra elteltével találták meg a vízben, a kerékpárján fekvő férfit, aki kihűlés-közeli állapotban volt.
A rendőrök életmentését a mentőszolgálat munkatársai fejezték be, akik kórházba szállították a 66 éves férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 06:00, szombat | Helyi
TANÁRI HANGVERSENY A DÉRYNÉBEN
Négy művészeti iskola tanárai adtak hangversenyt a Déryné Művelődési Központ és Városi Könyvtár II. emeleti dísztermében. A közös zenélés nem csak a hallgatóságnak, hanem maguknak a muzsikusoknak is örömet okozott.
2025. Április 12. 06:00, szombat | Helyi
NYÍLT NAPOKAT TARTOTTAK A TALENTUM OVIBAN
A Talentum Óvoda nyílt napokkal várta leendő óvodásait és szüleiket, hogy már a következő nevelési évre megkönnyítse az óvodaválasztást.
2025. Április 12. 06:00, szombat | Helyi
PROGRAMOK A GIMIBEN
Bár a végzősök már a nyakukon érzik a közelgő érettségi vizsgákat, az iskolai élet a Karcagi Nagykun Református Gimnáziumban sem csak tanulásból, felelésből, dolgozatírásból és házifeladat- készítésből áll.
2025. Április 12. 06:00, szombat | Helyi
CANNABIS SÁTOR AZ EMELETEN
A rendőrök őrizetbe vettek egy jászapáti férfit, aki tiltott növényt termesztett az otthonában.